INFOSTRUCTURE DEPARTMENT

    Staff Directory

    AZARUDIN ABDUL SAMAD
    HEAD OF INFOSTRUCTUREAZARUDIN ABDUL SAMADazarudin@uitm.edu.my
    Tel : 05-374 2500
    INFOSTRUCTURE STAFF DIRECTORY
    Seri Iskandar Campus
    ADMINISTRATION UNIT

    Azaruddin bin Abdul Samad
    Pegawai Teknologi Maklumat Kanan F44 (Ketua Bahagian)
    azarudin@uitm.edu.my

    5-3742500
       

    Mohd Azidi bin Mohammad Khairani
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan F32
    mazidi@uitm.edu.my

    05-3742181
     

    Suzilawati binti Mohd Taijudin
    Kerani N19
    suzil210@uitm.edu.my

    05-3742182
     


    Rosman bin Mohd Yaacob
    Pembantu Operasi N11
    rosman454@uitm.edu.my

    05-3742184
     
    INFORMATION SYSTEM UNIT
    NAME AND POSITION PHONE NUMBER


    Annuar bin Ishak
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 (Ketua Unit)
    annua925@uitm.edu.my

    05-374 2180
     


    Jamilah binti Md Zain
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29
    jamilah891@uitm.edu.my
    05-374 2892
     


    Fauzie bin Ahmad Nawawi
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29
    fauzi880@uitm.edu.my
    05-374 2120
     
    ICT OPERATION UNIT
    NAME AND POSITION PHONE NUMBER

    Aidy Hasrimy bin Roflese
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 (Ketua Unit)
    hasrimy859@uitm.edu.my
     05-374 2501
     


    Rozita Halina binti Asnapun
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29
    rozita773@uitm.edu.my
    05-374 2899
     

      
    Amirul Ikhwan bin Azlan Samudin
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29
    amir493@uitm.edu.my
    05-374 2602
     


    Nor Rozino Eddy bin Nor Rashid
    Juruteknik Komputer Kanan FT22
    nreddynr@uitm.edu.my
     05-374 2276 
     


    Shuhairul Faridah binti Sarip
    Juruteknik Komputer Kanan FT22
    faridah@uitm.edu.my
    05-374 2413
     


    Nor Rita binti Majid
    Juruteknik Komputer Kanan FT22
    rita@uitm.edu.my
    05-374 2216
     


    Mohd Syukur bin Md Alias
    Juruteknik Komputer Kanan FT22
    syukur317@uitm.edu.my
    05-374 3682
     


    Mohammad Harris bin Mohd Yazi
    Juruteknik Komputer FT19
    haris602@uitm.edu.my
    05-374 3681 
     
    INFRASTRUCTUR UNIT
    NAME AND POSITON PHONE NUMBER

    Hakimi bin Hassin
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 (Ketua Unit)
    hakimi846@uitm.edu.my
    05-374 2008 
     


    Noorlina binti Hassan
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 
    noorl245@uitm.edu.my
    05-374 2151 
     


    Firzarawahida binti Abd Razak
    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 
    wahida888@uitm.edu.my
    05-347 2197
     
     


    Abdullah bin Abd Rahman
    Juruteknik Komputer Kanan FT22
    abdul955@uitm.edu.my
    05-374 2151 
     


    Tc. Mohd Aizuddin bin Roslan
    Juruteknik Komputer Kanan FT22
    aizud631@uitm.edu.my
    05-374 2510 
     


    Ts. Khairil Anwar bin Ahmad Kasim
    Juruteknik Komputer FT19
    anwar225@uitm.edu.my
    05-374 2169
     

    Contact Us

    Universiti Teknologi MARA (UiTM)
    Cawangan Perak,

    Kampus Seri Iskandar,
    32610, Seri Iskandar
    Perak Darul Ridzuan,
    Malaysia.

    Tel: +605-374 2000
    Fax: +605-374 2018


    General Inquiry: Corporate Communication Unit

    Email: korporatperak@uitm.edu.my


    WEBSITE STATISTICS

    • User
    • Sessions
    • Pageviews

    *Data source: Google Analytics