Student Awards

Student Awards

  • Written by Nurul Akla Ahmad Khalil
  • Published in Achievement
  • Hits: 2006

STUDENTS AWARDS 2004 - 2016



2004

1 Anugerah Arca Awam  Noor Farhani Othman Tempat Kedua
2 Anugerah Rekacipta Fesyen  Pakaian Angkasawan Malaysia  Suriati Saidan Tempat Ketiga

2005

1 Interior Design Students Saturday (Sepuluh) Pelajar Diploma Rekabentuk Dalaman 
  i) Creative Performance Tempat Ketiga
  ii) Best Performance Tempat Pertama
  iii) Multimedia Contest Tempat Kedua
  iv) Furniture Concept  Tempat Kedua
  v) Creative Games Tempat Pertama dan Kedua

2006

1. KARisMA 2005 Pelajar UiTM Perak Pingat Emas, Pingat Perak dan Pingat Gangsa
2. One Day Esquisse Project Design Competition For Pam Centre Mohd Rafie Abdul Alam Tempat Pertama
    Zulhazman Abu Bakar  
    Muhammad Muzammil Ashanushi  
    Sarina Mohd Ali  
3. Pengaturcaraan dan Rekacipta Multimedia 2006 (PROMED'06)    
  i) Pengaturcaraan  Hadi Sophiaan Roslan Tempat Pertama
  ii) Keseluruhan  Nik Ahmad Irfan Nik Ahmad Tempat Kedua
    Syed Azlan Syed Mohd  
4. Kemahiran Malaysia Ke-16 2006 Mohd Yunus Ismail Pingat Emas
5. KARisMA    1 Pingat Emas, 2 Pingat Perak,
  i) Bowling Lily Mardiah  Adam Mudin 2 Pingat Gangsa
  ii) Ping Pong NorLiyana Ramlee 1 Pingat Perak
  iii) Terbuka Cameron Highland dan KARiSMA Nurul Nadia Arifin 1 Pingat Perak, 1 Pingat Emas
  iv) Taekwando, Bola Jaring dan Nyanyian Nurul Iszyana Mohd Yusof Naib Johan, Johan
6. Design Medley Competition Nor'Adawiah Soid Johan
  Young Designer Idol Nuradyla Abdul Hady Johan
  Designer Chorul Speaking Mohd Milhan Najmi Bustam Naib Johan
    Siti Farah Mustapa Naib Johan
    Nur Atiqah Halimi Naib Johan
    Azrul Kamaruddin Naib Johan
    Mohd Radzi Abd Wahab Naib Johan
    Nor Hasanah Hasan Naib Johan
    Farah Najwa Shayqi Naib Johan
    Marlina Sywardia@Surip Naib Johan
    Nur Farahiyah Zaini Naib Johan
    Nur Nabilah Ab. Karim Naib Johan
7. Malaysian Society Interior Designer (MSID) Pelajar AP117  
  i) Design Medley Competition   Johan
  ii) Young Designer Idol   Johan
  iii) Designer Chorul Speaking   Naib Johan

2007

1 Pengaturcaraan Terbuka UiTM Malaysia Mohamad Shahmin Mohd Razali Tempat Kedua
    Malek Faisal Saliman Tempat Kedua
    Abdullah Ahmad Azlan Tempat Kedua
2 Animax Fashion Ability Mohd Nazreen Idris Tempat Ketiga

 

2008

1 Anugerah Insentif Pameran Terbuka Shah Alam 2008 Faidzatul Barakah Ab. Halim Anugerah Insentif
2 Program '13' Interior Design  Saturday Pelajar Jabatan Rekabentuk Dalaman  
  i) Short Movie   Tempat Kedua
  ii) Bunting Design   Tempat Kedua
  iii) Kite Flying Design    Tempat Kedua
  iv) Explorace    Tempat Pertama dan Kedua
  v) Montage Design   Tempat Kedua
3 Festival Nasyid Selatan UiTM Johor 2008 Kumpulan Nasyid Nur-One Johan
    Kumpulan Nasyid IN-SAF Tempat Ketiga
4 Assembly of Landscape Architecture Students Malaysia (ALAM) Kontingen  UiTM Perak  Tempat Pertama
5 Gelaran 'AR' (Registered Architect)  Mohd Azli Mohd Jamil -
    Atikah Kamaruddin -
6 Anugerah Kualiti Pelajar 2008    
  i) Anugerah Persatuan Landscape Architecture Design Student -
  ii) Anugerah Kepimpinan Cemerlang Siswi Siti Khadijah Ismail -
  iii) Anugerah Kepimpinan Cemerlang Siswa Mohd Abu Shahmah Ramli -

2009


1 Konvensyen KIK Pelajar Kumpulan KIK Diamond Persembahan Kumpulan Terbaik
    Noraini Mohd Sidek Pembentang Terbaik
2 Penyelidikan Invention Innovation Design 2009 (IID 2009)  Pelajar AD115 dan Penyelidik 3 Pingat Emas
      7 Pingat Perak
      6 Pingat Gangsa
3 Pertandingan 'Layout' Pembangunan Mampan Bersempena Sambutan Hari Perancangan Bandar Sedunia 2009 Peringkat Negeri Johor Mohd Aszhar Soot Tempat Pertama
    Nurain Mohd Talmizi  
4 Festival Nasyid University Islamic Festival (UniFes_09) Pasukan Nasyid In-Saff Johan
5 Anugerah Cemerlang Nur Atiqah Amiruddin  
    Kama Firdaus Subbahi  
    Muhammad 'Arif Zahari  
    Eida Nur Nasyarah Muhammad  
    Muhammad Syawal Abd Halim  
6 Busana Muslim Program Marhaban Di Astro 2009 Muhammad Zharin Hariz Mat Mazelan Tempat Ketiga

 

2010


1 Festival Nasyid UiTM Inter Kampus di Puncak Alam pada 19-21/2/2010 Pasukan Waraqah UiTM Perak  Johan
    Pasukan Fansuri UiTM Perak Tempat Ketiga
2 Konvensyen Akhir Kumpulan Inovatif & Kreatif Pelajar pada 3-4/4/2010 di UiTM Malaysia UiTM Perak Kampus Seri Iskandar Naib Johan
    UiTM Perak Kampus Seri Iskandar Anugerah Persembahan Terbaik
3 Engineering Invention & Innovation Exhibition  (ENVEX) Competition 2010 Universiti MALAYSIA Perlis    
  i. Tajuk Penyelidikan : The Art of Nature Mohd Syafiq Zulkefli Amin Pingat Perak
  ii. Tajuk Penyelidikan : Detachable Garment Bag  Attiya Balqist Ashaari Pingat Perak/Best Presenter
  iii. Tajuk Penyelidikan : Beauty by Shell (Transformation From Manufactured to Nature)  Syahrul Naim Ibrahim  Pingat Gangsa
  iv. Tajuk Penyelidikan : Chic Chic : The Volume of Nature Weaver  Muhammad Yusry Abdul Rahman Pingat Gangsa
4 National Reasearch and Innovation Competition 2010 Fitrah Kamaruddin Pingat Emas
5 Festival Nasyid Peringkat Negeri Perak Kumpulan Nasyid Ar-Raudah (Jabatan Senibina Lanskap) Naib Johan Keseluruhan & Johan Kategori Nasyid Tradisional
6 Pertandingan Reka Bentuk MIDA 2010 Muhamad Danial Ismail (Pelajar ID 06 Sesi Dis 09-Apr 2010)  
7 IID UiTM Kedah Mohammad Shafie bin Ahmad Tohar (Pelajar ID 06 Sesi Dis 09-Apr 2010) Pingat Perak Kategori Reka Bentuk (The Vorspiel)
    Saifudin bin Rahim (Pelajar ID 06 Sesi Dis 09-Apr 2010) Pingat Gangsa Kategori Reka Bentuk Poster Terbaik Naza Stool
8 Pertandingan Tarian Asli Sempena Perkampungan Tari Malaysia UiTM 2010 Kumpulan Tari Tradiri UiTM Perak Kumpulan Harapan
9 Pertandingan Rekaan Fesyen BioRunway (anjuran Biotech Corporation, MABIC & MOSTI di Karnival MyBIO di Pusat Sains Negara    
  i) Best of Evening Wear (Biotech Inspiration) Nurhayati Ishak (sem 05)  
  ii) Most Promossing Biotechnology Design Hami Bazilah (sem 04)  
10 Pertandingan Inovasi IID SE 2010 Tajuk Projek : DOWATECS : Domestik Water Tank Cleaning System  Faisal Hafiz bin Anuar (Ketua Kumpulan) Anugerah Perak, Kategori Inovasi (Pelajar)
11 Pertandingan Penyelidikan & Inovasi Kebangsaan 2010 (NRIC 2010) (anjuran UniMEP) Tajuk Penyelidikan : DOWATECS -Domestics Water Tank Cleaning System

Amir Asyura Abd. Rashid

Mohamad Taufiq Ismail

Pingat Gangsa

 

2011

1 Dulux Emerging Talent Award 2011   Anugerah Dulux Emerging Talent Award 2011
2 Kejohanan Sirkit MASUM di UMS Sabah  Fatin Syazana Kamarulzaman Pingat Emas
3 Tilawah Antara Kampus 2011 Mohammad Yusuf bin Ruslan Pelajar AP117 (Part 3) Johan (kategori lelaki)
       
4 Pertandingan Nasyid dan Musabaqah Al-quran Terbuka Peringkat IPTA/IPTS Se-Malaysia Piala Pengarah Kampus UiTM Pulau Pinang Kumpulan Nasyid Muzakir Naib Juara
    Saudara Mohammad Yusuf bin Roslan Pelajar AP117 (Part 3) Johan Qari
5 Pertandingan Akhir Anugerah Hijau 2011 - 'Re-Pair' - eksplorasi botol mineral dan beg plastik - 'Just a piece of pocket' - eksplorasi old jeans (re-cycle of pockets, buttons, fly and others) Saudari Nur Hazwani binti Borhan Pelajar AD116 (Part 2) Tempat Kedua
    Saudara Mohamad Shah Nizam bin Abdul Hamid Pelajar AD116 (Part 1) Tempat Ketiga
6 Pertandingan Nasyid Inter-Versiti sempena Karnival Makanan Halal Kumpulan Nasyid Muzakir Johan
7 Pertandingan Nasyid Terbuka IPT sempena Karnival 'Nur' Kumpulan Nasyid Muzakir Johan
8 Anugerah Kecemerlangan Persatuan/ Kelab Pelajar UiTM 2011    

2012

1 Gemersik Lagu Irama Malaysia (GEMA) 2012   Naib Johan 
    Vokal Terbaik
2

Pertandingan Anugerah Hijau 2012 Anjuran KPT
Pegawai Pengiring : Puan Rohana Zur

Mohd Faris dan Mohemad Aishamudin (sem2 tahun 1) Tempat Pertama
3

Pertandingan Perarakan Citra Perak Amanjaya 2012
Pegawai Pengiring: Encik Azrul Bin Bahaluddin & Encik Mursalin Bin Azzahan

Persatuan Seni Tari Warisan UiTM (Perak) Tempat Ketiga
4 Kejohanan 7 th UiTM Internationals Sports Fiesta 2012 Pasukan Ragbi UiTM Perak Tempat Kedua - Kategori Plate
5 Pertandingan Rekabentuk Model/Rumah Mampu Milik Bagi Negeri Selangor - SUK Selangor
Pensyarah pengiring/penasihat: En. Md Anwar Md Yusoff/Cik Rosmawati Mohamed, En. Tajul Edrus Nordin

1. Siti Nur Adniey bt Hanafi (Semester 08)
2. Nur Izzati bt Malek (Semester 08)
3. Nor Ashima bt Ahmad (Semester 08)
4. Muhammad Farhan Syahmie (Semester 07)

Tempat Ketiga
6 Pertandingan Debat Antara IPT 1. Saudari Jasmiza Nurul Hazmira binti    Hamzah (OM221/BM232)
2. Saudari Siti Nuranisah binti Mohd Roduan (BM223)
Johan

2013

1 Pertandingan Invention/Innovation/ Design & Expo (IIDEX) 2013    
Tajuk : Ceramic Acu-Reflex 1. Saudari Maizatul Azira Jalal Pingat Perak
Kategori : Innovation 2. Saudari Nur Aimi Syahira S. Abdullah  
  3. Nur Syahirah Amirah Sabdin  
  4. Muhammad Azamuddin Darwisy  
  5. Mohamed Sapii  
  6. Mohamad Azrul Hafizi Selamat  
  7. Winniefred Luong Anak Sumping  
  Encik Zulkarnian Hassan (Penyelia)  
2 Pertandingan GELL- SILVER STATE CHALLENGE QUIZ Tajuk : UiTM Cyborg-Droids:
Magester/tri Scientia: Puan Norashikin, Puan Iza Faradiba, Puan Johana dan En Airil Haimi
1. Muhd Haqqul Ihsaan --- Part 1, Diploma in Building Survey Juara
  2. Dahlia Aziz --- Part 3, Diploma in Quantity Surveying BEST FEMALE PARTICIPANT.
  3. Aliaa Nur Diyana --- Part 5, Diploma in Accounting  
3 25 PAM ARCHITECTURAL STUDENTS WORKSHOP, DUALISM(A), UNIVERSITY  OF MALAYA , KUALA LUMPUR PHOTOGRAPHY COMPETITION TITLE: CHAOS AND ORDER ABDUL QAYYUM BIN MAZELAN(AP213) FIRST PRIZE
25 PAM ARCHITECTURAL STUDENTS WORKSHOP, DUALISM(A), UNIVERSITY  OF MALAYA , KUALA LUMPUR EPIC –HOME DESIGN COMPETITION 2013 TITLE: RUMAH SENANG 1.MOHD HANIF HAIZAN BIN SULIMAN (AP213)
2. AMIR SAIFUDDIN BIN SAMION (AP213)
3. ZULHILMI BIN ADNAN (AP213)
4. MUHAMMAD HAZIM BIN MARZUKI (AP213)
5. MUHAMMAD AKHTIAR BIN HALIPAH (AP213)
SECOND PRIZE
4 NOVEL RESEARCH AND INNOVATION COMPETITION (NRIC) 2013. 20 – 22 Ogos 2013, USM
“BRIDGING FIRST CLASS RESEARCH AND INNOVATION THROUGH SUSTAINABILITY EMPOWERMENT ;  Tajuk projek  ‘Healing Wall : Portable Ergonometric Mural’ Zul Azri bin Abd Aziz (Penasihat)
PELAJAR SEM. 05.     1.MUHAMMAD ADAM BIN ZAKARIA (AP118)
2.MOHD FARHAN BIN TARUSAN (AP118)
3.SITI MUNIRAH BINTI SUDIN (AP118)
BRONZE MEDAL 
5 Program Jejak Bahasa Sempena Bulan Bahasa Kebangsaan 2013 Peringkat Negeri Perak
Tempat: Dewan Al-Khawarizmi, UiTM (Perak)
Tarikh: 12 November 2013
Penganjur: Dewan Bahasa dan Pustaka dengan kerjasama HEP dan APB UiTM (Perak)
 1. Kumpulan Mayapada (AC220)  Tempat Pertama (RM1000 dan hadiah iringan)
Pertandingan: 
1. Pintar Kata
2. Bijak Silang Kata
3. Pintar Istilah
4. Bijak Peribahasa
5. Sasterawan Harapan
 2. Kumpulan Pangeran Cempaka Sari (JPK)  Tempat Kedua (RM700 dan hadiah iringan)
  3. Kumpulan Sutra Pawana (AD241) Tempat Ketiga (RM500 dan hadiah iringan)
  Cik Najiha binti Ahmad Ahpuat (ACC2206C) Pendeklamasi Puisi Terbaik (RM100 dan hadiah iringan)
6 Majlis Jambori Tahunan Komander Kesatria UiTM  Siri 9  - Pertandingan Tarian Tradisional Kontemporari Komander Kesatria UiTM (Perak) Johan daripada 15 buah kampus 
7 Pertandingan Multimedia Kreatif Peringkat IPT (ITEC 2013) (UiTM Pahang)
Penyelia : Pn. Nor Liza Saad 
Pelajar CS110
1.Saudara Muhammad Haziq bin Zul-Kefli@Zulkefli
2.Saudara Azmir Zulhakim bin Ibrahim
3.Saudara Mohd Hafis bin Robani
Johan 

2015


1

Thursday January 22, 2015
Student wins RM20,000 for logo design and also offered job

Zharif Mohd Nor  Movie Animation Park Studios Perak (MAPS) logo design competition
2

27th ARCHITECTURAL STUDENT WORKSHOP 2015

21 - 25 Oktober 2015

Seramai 35 orang pelajar dan 2 orang pensyarah dari Jabatan Senibina telah menyertai '27TH ARCHITECTURAL STUDENT WORKSHOP 2015' bertemakan 'FUTURE IS NOW' di Lim Kok Wing University, Cyberjaya. Program ini dihadiri oleh 15 buah IPTA, IPTS dan IP Antarabangsa iaitu Lim Kok Wing Cyber (Penganjur), Lim Kok Wing Cambodia, UTM, UCSI UTAR, POLISAS, CUCST, UKM, IIUM, KKTM, UPM, IUKL, USM USIM,Taylors Col dan UiTM Perak.

 

 THE PORTAL - tempat ke dua

THE GEAR - tempat ke dua

THE ORACLE - Tempat ke tiga dan Honorary Mention

EXCELLENT LEADERSHIP AWARD - Nur Melissa Abdul Rahman

3 Pelajar semester 01 Jabatan Ukur Bangunan yang telah mewakili FSPU Perak untuk pertandingan inovasi RISE 2015 di UiTM Shah Alam pada 15-16 hb November hasil inovasi mereka yang bertajuk "3FAluwall" (3 Functions of Aluminium Wall)   pingat gangsa
4

PERTANDINGAN PENINGKATAN IMEJ REKA BENTUK BANDAR, PUSAT BANDAR KUALA LUMPUR ANJURAN DBKL

ANJURAN: DEWAN BANDARAYA KUALA LUMPUR

27 April 15

4 KATEGORI - KARYA SENI, MENCIPTA LOGO, REKABENTUK ARCA, FOTOGRAFI

 SITI SYAMIMI OMAR (PENSYARAH JABATAN SENIBINA LANDSKAP, UiTM (PERAK)

MARINA ABDULLAH (PENSYARAH JABATAN SENIBINA LANDSKAP, UiTM (PERAK)

MOHD AMIRUL JASMEEN B. RAZAK, 

NUR AMALINA BT MOHAD HOSZAINI,

MUHAMMAD HAFIZUDDIN B MUHAMAD TAJUDDIN (PELAJAR DIPLOMA SENIBINA LANDSKAP)

MOHD AMIRUL JASMEEN B. RAZAK, 

NUR AMALINA BT MOHAD HOSZAINI,

MUHAMMAD HAFIZUDDIN B MUHAMAD TAJUDDIN (PELAJAR DIPLOMA SENIBINA LANDSKAP)

KATEGORI YANG DIMENANGI:

KATEGORI KARYA SENI

TEMPAT PERTAMA:TAJUK KARYA: THE GALAXY

PENGHARGAAN KHAS:

TAJUK KARYA: THE ESSENCE OF KANTAN

PENGHARGAAN KHAS: TAJUK KARYA: PERMAINAN TRADISIONAL

PENGHARGAAN KHAS: TAJUK KARYA: WARNA WARNI TEKSTIL

5 ACCEPTANCE AND INVITATION TO Research Innovation Symposium & Exposition 2015 (RISE 2015) 15-16 Nove 2015 NOORAMIRULFITRI BIN NOORSHAHROM, AWANG ARIF AFIQAH BIN AWANG AZMAN, MUHAMAD KHAIRUL AZIEM BIN ZULKIFLI, SYED YAZID BIN SYED RITTHUDDIN
DR. NUR AZFAHANI AHMAD
 
6 INDES2015    
  CERTIFICATE OF AWARD Dr Nur Azfahani Ahmad GOLD MEDAL
    Nazhatulzalkis Jamaludin  
    Khairulliz Ahmad Salleh  
    Zuraihana Ahmad Zawawi  
       
7 PAM ANNUAL ARCHITECTURE STUDENT WORKS EXHIBITION 2015 “FAB:Nation” -INSTALLATION 1.Mohammad Zakee bin Zailan  Tempat pertama 
    2.‘Imran bin A. Hamid   
    3.Muhammad Firdaus bin Mohamed Rafie   
    4.Muhammad Luqman bin Razlan   
    5.Muhammad Hasan Fathi bin Yusoff   
    6.Dzaleha binti Mohd Khairi   
    7.‘Atikah ‘Aliah binti Amir Arif   
    8.Nadhirah binti Nor Hakim   
    9.Amirah Hannah binti Abdul Halim Anuar   
    10.Nur Syafiqah binti Che Rahim   
       
8 PAM ACADEMIC EXCELLENCE AWARD- 1.Muhammad Firdaus Bin Mohamed Rafie Award Wining 
       
9 PHOTOGRAPHY COMPETITION: PHOTOGRAPHY TRAILS OF PENANG ARCHITECTURE- X 1.Mohammad Zakee bin Zailan  Tempat pertama 
       
10 PERTANDINGAN RAKIT BERHIAS EDISI V KARNIVAL PENGKALAN HULU 2015 1.Pelajar FSPU  Saguhati 
    2.Pelajar FSSR.    
       
11 NOVEL RESEARCH N INNOVATIVE  INTERNATIONAL COMPETITION 2015,USM 1.Syamil Syahadah bin Azman ,Nurul Ain Syafiqah bt Ahmed Nazri , Muhammad Afiq b Zakaria , Muhammad Amiruddin b Mohd Shukri Sijil penyertaan sahaja
    2.Muhammad Syahmi b Mohd Hasan ,Muhammad Izzat Khan b Zainal abiddin Khan ,Nur Ridzuwan b Kamarudin, Siti Adylina bt Azmi    
       
12 INTERNATIONAL DESIGN COMPETITION,SACRED SPACES 2015,ADITYA UNIVERSITY.MUMBAI 1.Syamil Syahadah bin Azman  Sijil penyertaan sahaja
    2.Sharifah Nurhannan Alawiyah Syed Muhammad   
    3.Muhammad Izzat Khan b Zainal abiddin KhanAsilah yaacob   
    4.Mohd faiz b Abdul Rahman   
       
13 FUTURE IS NOW ARCHITECTURAL WORKSHOP 1.Pelajar Senibina  yg mewakili workshop  Tempat Ke-dua 
  THE PORTAL    
       
       
14 FUTURE IS NOW ARCHITECTURAL WORKSHOP 1.Pelajar Senibina  yg mewakili workshop  Tempat Ke-dua 
  THE GEAR     
       
       
15 FUTURE IS NOW ARCHITECTURAL WORKSHOP 1.Pelajar Senibina  yg mewakili workshop  Tempat Ke- tiga & Honorary Mention
  THE ORACLE-     
       
       
16 FUTURE IS NOW ARCHITECTURAL WORKSHOP 1.Nur Melissa Abdul Rahman  Award Wining 
  EXCELLENT LEADERSHIP AWARD-     
       
17 SENARAI PEMENANG PERTANDINGAN REKABENTUK PRODUK SERAMIK KONTEMPORARI BERTERASKAN WARISAN PERAK pada 15 Disember 2015    
  1) KATEGORI KAKI LAMPU  NOR AZNANI BINTI ABU KASIM  TEMPAT KEDUA 
    (Pelajar AD115 UiTM Caw. Perak)  
    NUR WAHYU IMAN BIN MOHD ZAHIR  TEMPAT KETIGA 
    (Pelajar AD115 UiTM Caw. Perak)  
   
MUHAMMAD SHAH FIKRI BIN ZAINON
 
    NURUL AMIRAH BINTI JAMALUDIN   
     AIMI AMANINA BINTI AHMAD NOOR  
    NUR HASWANI BINTI MOHD AZIZI SAGUHATI
    NUR IZZATI BINTI ISMAIL  
    MUHAMMAD AFIQ BIN ABD RASID  
    (Pelajar AD115 UiTM Caw. Perak)  
  2) KATEGORI GIFTWARE     
    PUTERI NUR AISHAH BINTI MEGAT ALIAS TEMPAT PERTAMA 
    (Pelajar AD115 UiTM Caw. Perak)  
    NURUL AIN SYAKILA BINTI HASSAN BASRI TEMPAT KEDUA
     (Pelajar AD115 UiTM Caw. Perak)  
    SYED MUHAMMAD AZRAEI BIN SYED MOHD (Pelajar AD115 UiTM Caw. Perak) TEMPAT KETIGA
    UMI FATHINAH BINTI KHUZAIRI ANUGERAH KHAS JURI
    (Pelajar AD115 UiTM Caw. Perak)  
   
NUR ADIELA BINTI MUHAMMAD JAIS
 
    JASMINE BINTI MOHAMAD OMAR  
    NURAZREEN BINTI MOHD KASSIN SAGUHATI
    NUR ERWANI BINTI MOHD ROSLAN  
    NUR SYAFIKAH BINTI AZMAN  
    (Pelajar AD115 UiTM Caw. Perak)  
       
18 Apprentice Innovation & Research Exhibition (AIREx) 2015     
  berlangsung di UniKL pada 16-17 Disember 2015    
       
  Pelajar ini dibawah seliaan Penyelia:     
  Pn. Nur Hasni Nasrudin dan Pn. Anis Zafirah Azmi CS230 Wan Norazlin Binti Wan Azman (2013565383)  Pingat Emas